Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Zabiegi

Ikona budynku B

W trakcie pobytu w Hotelu Morze zapewnij sobie kilka chwil relaksu, które pozwolą Ci odpocząć od codziennych obowiązków. Nasze zabiegi regeneracyjne sprawią, że uciekniesz myślami tam, gdzie zapomnisz o wszystkich troskach.

Wyciszenie

Przed skorzystaniem z naszej sauny wilgotnej lub usług masażu serdecznie zapraszamy do odpoczynku w specjalnie przygotowanym wyciszającym pokoju, w którym przy kominku i delikatnej muzyce, będziesz mógł zajrzeć w głąb siebie. Poniżej przedstawiamy zabiegi, z których mogą Państwo skorzystać odwiedzając hotel Morze:

Kąpiel parowa

Sauna wilgotna, która znajduje się na terenie naszego obiektu posiada zdrowotne właściwości, które zauważono już w starożytnym Rzymie. Przede wszystkim temperatura utrzymująca się na poziomie 75 – 90 stopni Celsjusza oraz wysoka wilgotność powietrza mogą oddziaływać nadzwyczaj odprężająco. Organizm zostaje poddany oczyszczeniu z różnych toksyn, gdyż otwierają się pory skórne. Taki zabieg może wpłynąć również na poprawę krążenia krwi i pracy serca. Oddziaływanie sauny wilgotnej może się przełożyć na poprawę przemiany materii oraz ogólnej wydolności organizmu.

Pełen relaks

Masaż klasyczny to wykonywany przez naszych fizjoterapeutów zabieg, który może służyć zarówno, jako forma relaksu, jak i terapia przy różnego rodzaju schorzeniach. Stosowane techniki podczas jednej sesji to naprzemienne ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie i głaskanie. Decydując się na masaż klasyczny sprawiasz, że Twoje ciało może stać się rozluźnione, tkanka mięśniowa wzmocniona, a skóra ujędrniona. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, aby ukoić nerwy i poprawić samopoczucie.

W związku z awarią linii telefonicznej prosimy o kontakt mailowy hotel51@wp.pl lub pod telefonem 604555326. W razie pytań prosimy również o wysłanie informacji SMS.