Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Restauracja

Ikona budynku B

Zachęcamy Państwa do spędzenia niezapomnianych wakacji w wyjątkowo urokliwym miejscu, jakim jest Ustka.

Zapraszamy do Restauracji Wenecja położonej tuż nad kanałem portowym, skąd można podziwiać piękno usteckiej linii brzegowej. Wykwintne menu oraz bajkowe wnętrze naszej restauracji sprawiają, że każdy gość czuje się u nas wyjątkowo! Dbamy o to, aby na moment posiłku przenieśli się Państwo do spokojnego, eleganckiego świata, w którym można skosztować najlepszych nadmorskich dań i zrelaksować się w towarzystwie swych kompanów, a więc po prostu przyjemnie spędzić czas w naszym luksusowym wnętrzu. Zapraszamy na śniadania, obiady oraz kolacje przygotowywane przez wyśmienitych kucharzy, którzy łączą na talerzu tradycję i nowoczesność kuchni z całego świata.

Oprócz wykwintnych obiadów i kolacji zajmujemy się organizacją wesel, imprez okolicznościowych oraz spotkań integracyjnych. Dysponujemy przestronnymi salami, które możemy zaaranżować zgodnie z oczekiwaniami gości. Zapewniamy znakomitą zabawę tym, którzy przybędą na Państwa uroczystość. Omówimy wszystkie szczegóły, zadbamy o znakomite menu oraz dodatkowe atrakcje, dopilnujemy, aby przyjęcie zostało dopracowane w każdym szczególe.

Restauracja Wenecja idealnie nadaje się do urządzenia spotkania biznesowego lub imprezy dla pracowników firmy. Oprócz restauracji prowadzimy również kameralny pub, w którym można spędzić czas w przytulnym wnętrzu. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, która z pewnością umili Państwu pobyt w naszym Hotelu.