Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Pub

Ikona budynku B

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego pubu w Ustce należącego do naszego hotelu, w którym czas spędzany w gronie współpracowników lub przyjaciół będzie przyjemnością.

Nasz pub jest ekskluzywnym lokalem, w którym mogą Państwo miło spędzić czas w niezwykle przytulnym wnętrzu. Zadbaliśmy, aby była to przestrzeń elegancka, przywodząca na myśl puby we włoskim stylu. Na naszych gości czekają wygodne kanapy i fotele, na których można przeprowadzać swobodne rozmowy, szeroki, doskonale zaopatrzony bar ze skórzanymi hokerami, kącik ze stołem bilardowym oraz miejsce do gry w darta.

Nasz lokal jest miejscem idealnym do tego, aby odpocząć po długim dniu, zrelaksować się w towarzystwie kompanów, a także skupić się na sportowej rywalizacji, np. podczas gry w bilarda. Zapewniamy unikatowy klimat – to zasługa nie tylko odpowiednio dobranego oświetlenia, ale także ciepłej kolorystyki wnętrza, zastosowania skórzanych i tapicerowanych dodatków oraz innych, gustownych dekoracji w stylu retro, wprowadzających do wnętrza sporo gęstego, niemal kasynowego charakteru. Ponadto w lokalu organizujemy:

  • turnieje bilardowe,
  • turnieje w darta,
  • imprezy okolicznościowe,
  • kameralne wesela,
  • imprezy integracyjne,
  • spotkania biznesowe.


Jeśli zatem szukają Państwo miejsca spokojnego i klimatycznego zarazem, w którym można wraz z kompanami usiąść i spokojnie porozmawiać, pograć w bilarda czy darta, a także skosztować znakomitego alkoholu, zapraszamy do naszego pubu, który mieści się w budynku A tuż przy recepcji.