Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Wesela

Ikona budynku B

Zachęcamy Państwa do zorganizowania kameralnego przyjęcia weselnego w Restauracji Wenecja w Ustce.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom oferujemy szeroką gamę usług związanych z planowaniem i organizacją najważniejszego dnia w życiu – wesela. Dbamy po to, aby uroczystość została dopracowana w każdym szczególe. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne i ustawne sale, w których może odbyć się uroczysta kolacja oraz przyjęcie.

Nasi specjaliści od aranżacji zajmą się nie dekorowaniem sali zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dysponujemy również zespołem doświadczonych kucharzy oraz kelnerów, dzięki którym uroczystość będzie smaczna i zorganizowana.

 

Gościom i Państwu zapewniamy:

  • wykwintne menu,
  • obsługę na najwyższym poziomie,
  • darmowy nocleg dla Młodej Pary,
  • promocyjne ceny noclegu ze śniadaniem dla gości weselnych,
  • kuligi lub przejazdy bryczką,
  • obecność kapeli góralskiej bądź DJ-a.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy pomieszczenia idealne do zorganizowania dużego wesela bądź kameralnego przyjęcia. Są to:

1. Ekskluzywny pub (do 45 osób) mieszczący się w budynku A tuż przy recepcji. Znajdują się w nim trzy niezwykłe przytulne sale z barem oraz własnym nagłośnieniem, w których można spędzić przyjemny czas na zabawie i rozmowach z gośćmi.

2. Restauracja Wenecja z widokiem na kanał portowy (50-80 osób), w której możemy zorganizować kameralne przyjęcie.

3. Sala bankietowa (80-100 osób) znajdująca się obok Restauracji w budynku C, z której również rozpościera się widok na kanał portowy.