Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Noclegi

Ikona budynku AIkona budynku BIkona budynku C

 

 

Nasz hotel prowadzi działalność już od 1991 roku. Do dyspozycji gości mamy Budynek A - średni standard dwugwiazdkowy, Budynek B - wysoki standard. Na terenie obiektów znajdują się: nowo otwarty Pub „Morze” i restauracja „Wenecja”, w których gości obsługuje profesjonalna kadra, a czas mija niezwykle przyjemnie.

Gościom, którzy w naszym pensjonacie blisko morza szukają sposobu na aktywny wypoczynek, polecamy wypożyczalnię rowerów. Ponadto na terenie ośrodka można skorzystać z jacuzzi i pokoju relaksacyjnego, zamówić masaż, zagrać partię w bilard lub zażyć kąpieli w saunie. Firmom dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia sali konferencyjnej (na jej wyposażeniu znajduje się projektor multimedialny, flipcharty i whiteboard).

Taras widokowy w naszym hotelu blisko morza posiada miejsca przeznaczone do kąpieli słonecznych, a także organizacji grilla na świeżym powietrzu. Na monitorowanym parkingu można zostawić swój samochód i być spokojnym o jego bezpieczeństwo.

Główne atuty naszego pensjonatu to:

  • Atrakcyjne położenie - nad kanałem portowym, przy głównym bulwarze, 80 m od plaży centralnej
  • Niepowtarzalny widok na morze i kanał portowy
  • Przytulne pokoje
  • Miła atmosfera
  • Dobra obsługa

W związku z awarią linii telefonicznej prosimy o kontakt mailowy hotel51@wp.pl lub pod telefonem 604555326. W razie pytań prosimy również o wysłanie informacji SMS.