Hotel Morze

+48 59 815 52 00

Rezerwacja

Przyjazd

01

mar

2015

Wyjazd

01

mar

2015

PFR

Konferencje

Ikona budynku B

Spotkania biznesowe nad morzem mogą stać się nie tylko firmowym obowiązkiem, ale także świetną okazją do integracji pracowników w komfortowych warunkach. Przeprowadzenie takiego spotkania w nadmorskiej aurze na pewno wpłynie na jego efektywność, ale także zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Mając to na uwadze utworzyliśmy w naszym hotelu salę na konferencje, którą oddajemy do Państwa dyspozycji. Doskonale sprawdzi się także do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, prelekcji czy zebrań o charakterze biznesowym.

Wygodna i przestronna

Głównymi zaletami naszej sali konferencyjnej są pojemność i lokalizacja. W zależności od ustawienia krzeseł może pomieścić nawet 40 osób. Dodatkowo, jeśli chcą Państwo podnieść prestiż swojego spotkania zachęcamy do skorzystania z oferty bufetowej. Z kolei w przerwie konferencji proponujemy odbyć krótki, relaksujący spacer, gdyż zaledwie 5 minut od sali znajduje się Syrenka Ustecka umiejscowiona nad samym brzegiem morza.

Pomocny sprzęt

Na wyposażeniu naszej sali znajduje się wiele udogodnień, które ułatwią przeprowadzenie konferencji lub szkoleń w nadmorskim hotelu. W trakcie spotkania mogą Państwo korzystać z projektora multimedialnego z dużym ekranem. Dzięki jego odpowiednim rozmiarom wszystkie wyświetlane informacje są widoczne z każdego miejsca na sali. Dodatkowo do Państwa dyspozycji pozostają whiteboard oraz flipchart. Obie tablice doskonale się przydają przy zapisywaniu dodatkowych dygresji w trakcie wystąpienia, czy podczas przeprowadzanej burzy mózgów w trakcie szkolenia.